Close
Kolonie Mandalaj

Kolonie w Nowym Dworku – sprawdziliśmy ośrodek

Kolonie w Nowym Dworku – sprawdziliśmy ośrodek Kolonie w Nowym Dworku – sprawdziliśmy ośrodek Kolonie w Nowym Dworku – sprawdziliśmy ośrodek Kolonie w Nowym Dworku – sprawdziliśmy ośrodek Kolonie w Nowym Dworku – sprawdziliśmy ośrodek

27 marca 2019 Autor: Kategoria Co nowego, Kolonie i Obozy

Kolonie w Nowym Dworku to od wielu lat  jedne z ulubionych propozycji w naszej ofercie. Pojechaliśmy zobaczyć jak przebiegają przygotowania na ośrodku do nowego sezonu wakacyjnego…

Kolonie w Nowym Dworku

Od wielu już lat kolonie odbywające się w Nowym Dworku cieszą się niesłabnącą sympatią naszych uczestników. Dlaczego? Ponieważ sam ośrodek jest przepięknie położony. Bo na miejscu serwowane jest doskonałe wyżywienie ale przede wszystkim  ze względu na programy, które nie mają sobie równych pod względem ilości atrakcji. To wszystko wpływa na bardzo dużą popularność  wyjazdów do Nowego Dworku.

W ramach wiosennego sprawdzania naszych najważniejszych ośrodków pojechaliśmy nad jezioro Paklicko by dograć szczegóły nowej oferty i zobaczyć jak to piękne miejsce budzi się powoli z zimowego snu…

 

Ośrodek w Nowym Dworku

Ośrodek w Nowym Dworku jest przepięknie położony, ale o tym wiemy nie od dziś. Na skraju jeziora Paklicko, na dużym, zalesionym terenie znajdują się domki i pawilony, w których kwaterowani są uczestnicy naszych kolonii. W sezonie Lato 2019 do dyspozycji uczestników będzie jeszcze więcej nowego sprzętu na przykład kajaki, rowery wodne czy kilkadziesiąt nowych rowerów trekkingowych. Co to oznacza dla uczestników? Jeszcze więcej atrakcji i bardziej urozmaicone programy wyjazdów.

Kolonie w Nowym Dworku - ośrodek

Odwiedziliśmy nasz ośrodek w Nowym Dworku.

 

Ośrodek w Nowym Dworku

Ostatnie przygotowania przed nowym sezonem – stołówka ośrodka.

 

Domki - Nowy Dworek - kolonie 2019

Wyjątkowe kolonie w Nowym Dworku to przede wszystkim dobra zabawa i moc atrakcji. Domki już są gotowe na nowy sezon wakacyjny.

 

Oferta na Lato 2019

Co zatem ciekawego pojawi się w ofercie wyjazdów dla dzieci i młodzieży na Lato 2019? 6 wyjątkowo ciekawych programów, które dzięki ilości atrakcji zaliczane są do Kolonii Premium przeznaczonych dla najbardziej wymagających. Na przykład:

  • Obóz paintballowo – quadowy – klasyk w ofercie kolonii w Nowym Dworku
  • Ciekawy obóz artystyczny
  • Nowość! obóz multisportowy z dużym naciskiem na piłkę nożną
  • Kolonie taneczne
  • Kolejna nowość w ofercie czyli  kolonie dla najmłodszych z super bohaterami
  • Wodne Wakacje

Pełną ofertę dostępna już jest w naszym kolonijnym serwisie Kolonie i Obozy. A więcej o naszych ośrodkach znajdziesz w aktualnościach bo wkrótce ruszamy sprawdzić kolejne lokalizacje.

Zapraszamy!

Podziel się: Twitter | Facebook | Google+ | Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

< >