Close
Polska Jest Fajna

Polska jest Fajna – nowe dziecko w rodzinie Mandalaj

Polska jest Fajna – nowe dziecko w rodzinie Mandalaj Polska jest Fajna – nowe dziecko w rodzinie Mandalaj Polska jest Fajna – nowe dziecko w rodzinie Mandalaj Polska jest Fajna – nowe dziecko w rodzinie Mandalaj Polska jest Fajna – nowe dziecko w rodzinie Mandalaj

24 czerwca 2018 Autor: Kategoria Co nowego

Po powrocie z pierwszej, długiej podróży po Azji wymyśliliśmy akcję Ruszamy w Polskę. Przez kilka miesięcy jeździliśmy po kraju szukając ciekawych i mało znanych miejsc.

Prace przy Kapitanie Bonito utwierdziły nas w przekonaniu, że Polska jest Fajna. Dlatego postanowiliśmy odkupić domenę polskajestfajna.pl i na bazie naszych dotychczasowych doświadczeń stworzyć nowy serwis.

 

Polska jest Fajna

Będziemy nadal starali się udowodnić, że wakacje w Polsce wcale nie muszą kojarzyć się tylko z Kołobrzegiem, Karpaczem czy Krakowem. Że mamy w Polsce mnóstwo pięknych, magicznych i mało znanych regionów, w których warto spędzić urlop. Pokażemy nasze ulubione zakątki oraz będziemy zachęcali do odkrywania nietypowych miejsc noclegowych. Zamków, pałaców, oryginalnych dworków, gospodarstw agroturystycznych czy domków w lesie. Pierwsza wersja serwisu powinna ujrzeć światło dzienne już przed najbliższym serwisem. Zapraszamy!

Podziel się: Twitter | Facebook | Google+ | Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

< >