Close

Polska jest Fajna – nowe logo

Polska jest Fajna – nowe logo Polska jest Fajna – nowe logo Polska jest Fajna – nowe logo Polska jest Fajna – nowe logo Polska jest Fajna – nowe logo

30 września 2018 Autor: Kategoria Co nowego

Pracujemy nad nowym serwisem w rodzinie Mandalaj. Zbieramy materiały, pracujemy nad wyglądem strony i mamy coraz więcej materiałów z ciekawych miejsc. I mamy już logo serwisu…

Polska Jest Fajna

Cały czas trwają prace nad naszym nowym serwisem – zobacz. Pracujemy nad wyglądem strony ale również zbieramy i opracowujemy materiały. Odwiedzamy ciekawe miejsca, rozmawiamy z ciekawymi ludźmi a baza zdjęć ilustrująca nasze hasło: Polska Jest Fajna przekracza już 2000 fotografii.

W ciągu ostatnich miesięcy odwiedziliśmy między innymi: góry Bialskie i Złote, Toruń, Bory Tucholskie i Kaszuby oraz szereg miejscowości nadmorskich. Na liście ciekawych miejsc w Polsce, które będziemy chcieli Wam wkrótce pokazać jest również tzw. ściana wschodnia.

Toruń - Polska Jest Fajna

W trakcie naszych wojaży odwiedziliśmy z aparatem Toruń

 

Pojezierze Drawskie - Polska Jest Fajna

Byliśmy również na pojezierzu drawskim

 

Logo serwisu Polska Jest Fajna

Zanim pokażemy gotową wersję minie jeszcze trochę czasu natomiast już dziś możemy pochwalić się jak będzie wyglądało logo Polska jest Fajna.

polska jest fajna logo

Podziel się: Twitter | Facebook | Google+ | Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

< >