Close

Centrum Podróży Mandalaj

Gdy ponad 20 lat temu zaczynaliśmy swoją przygodę z turystyką nie było systemów rezerwacyjnych, stałe łącze internetowe było rzadkością, a miejsca sprawdzało się telefonicznie. Dziś jest prościej. Można kilkoma kliknięciami sprawdzić dostępność oferty porównać ceny i sprawdzić opinie. Natomiast przy tysiącach różnych hoteli oferowanych przez dziesiątki organizatorów dobra rada wciąż jest w cenie. Rada kogoś kto wie co w trawie piszczy, był na miejscu, sprawdził osobiście i jeszcze potrafi pomóc w wyborze.


Specjalizacja: kolonie, obozy i wyjazdy narciarskie

Przez 7 lat współtworzyliśmy Centrum Podróży Masz Wakacje. Rok temu postanowiliśmy postawić na specjalizację i skupić na jeszcze lepszej obsłudze własnych rezerwacji składanych za pośrednictwem naszych serwisów.

Wiemy co sprzedajemy, bo sami wędrujemy, żeglujemy czy jeździmy na nartach. Znamy doskonale ośrodki znajdujące się w naszej ofercie, a dzięki wieloletniej współpracy ze stałymi i sprawdzonymi kontrahentami jesteśmy w stanie zapewnić bardzo wysoki poziom oferowanych w naszym biurze imprez.


Nasze biuro:

Znajdziecie nas w samym centrum Koszalina, przy pięknie odrestaurowanej ulicy Harcerskiej 9 c.

Wirtualny spacer
< >