Close

Kapitan Bonito

Doskonały jako apartament na wodzie, jeszcze lepszy jako łódź. W dodatku aby się o tym przekonać nie trzeba posiadać patentów motorowodnych ani dodatkowych uprawnień.

Z jachtem Bonito 25 spotaliśmy się przypadkiem, w trakcie rejsu Wielką Pętlą Wielkopolski. Odwiedziliśmy stocznię i … kilka tygodni później okazało się, że możemy sprawdzić osobiście jak łódź sprawuje się na wodzie. Powstało z tego kilka fajnych wpisów na blogu, a łódź i akwen zafascynowały nas na tyle, że w styczniu dołączył do nas pierwszy egzemplarz jachtu. Stworzyliśmy od podstaw markę Kapitan Bonito i piękną stronę internetową. Przygotowaliśmy kompleksową ofertę, opisy szlaków oraz bogatą dokumentację fotograficzną. A w trakcie “pracy” spędziliśmy mnóstwo niezpomnianych chwil eksplorując zakamarki Zalewu Koronowskiego – jednego z najbardziej niezwykłych akwenów w Polsce.


Oferta rejsów i czarterów

Kapitana Bonito można wyczarterować na niezwykłym i mało znanym Zalewie Koronowskim. Łódź jest idealna na wakacje dla rodzin. Posiada całkowicie przeszklony, obszerny salon z wysokością stania i przestronny aneks kuchenny z lodówką i dużą kabinę WC. Wystarczy zapakować wędki, śpiwory i … Ahoj Przygodo.

< >