Close

Kolonie i Obozy polecane przez uczestników

Pomysł na stworzenie Kolonie i Obozy.net powstał blisko 10  lat temu. Organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży zajmowało się wówczas wiele firm, jednak często program takiego wyjazdu, ograniczał się do wypuszczenia dzieci na podwórko ośrodka i rzucenia im piłki.

Chcieliśmy pokazać, że nie musi wcale tak być. Że kolonie i obozy mogą i powinny być ciekawe oraz aktywne.


Ponad 2000 dzieci i młodzieży w sezonie 2017

W pierwszym roku działalności z naszych propozycji skorzystało około 100 osób. Większość z nich wróciło rok póniej, jako Stali Klienci polecający nasze kolonie i obozy swoim znajomym. 

W roku 2017 nasza strona zanotowała rekordową liczbę ponad 1 600 000 odsłon i wyjechało z nami już ponad 2000 dzieci. Wiele z nich, z polecanych przez nas wyjazdów korzysta regularnie nawet od 6-7 lat.


Nadal aktywnie i ciekawie

Dziś Kolonie i Obozy.net to jeden z największych serwisów w Polsce zajmujących się aktywnym wypoczynkiem dla dzieci i młodzieży. Nadal oferujemy tylko dobre kolonie dla dzieci, szczególnie promując to, co sami robimy na co dzień. Dlatego najwięcej miejsca zajmują u nas obozy wędrowne, rejsy i obozy żeglarskie czy nurkowe, spływy kajakowe i kolonie letnie dla dzieci z jak największą liczbą aktywnosci. 

W 2016 roku zmieniliśmy całkowicie szatę graficzną serwisu oraz strukturę tak, żeby z serwisu łatwo można było korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Zobacz więcej
>