Close

Serwis nie tylko o podróżach

Niemal równo z podróżami zaczęła się nasza przygoda z blogiem. Początkowo był to tylko elektroniczny pamiętnik z przebytych tras. Pisałem nieregularnie, często dublowałem wpisy na różnych platformach. Wraz z rosnącą wiedzą na temat funkcjonowania w rzeczywistości wirtualnej stopniowo przechodziłem na własną domenę. 


Ponad 70 000 unikalnych użytkowników w miesiącu

Przed naszą pierwszą, trwającą sześć miesięcy podróżą do Azji postanowiliśmy przeprowadzić małą rewolucję. Przemodelowana została całkowicie szata graficzna strony, a wszystko co związane było z naszymi podróżami (blog, facebook, twitter czy instagram) “podpieliśmy” pod jedną domenę. Tak narodził się projekt Przedreptać Świat.

Kilka dobrych lat pracy przyniosło wymierny efekt. Dziś serwis w najgorętszych miesiącach sezonu odwiedza nawet 70 000 unikalnych użytkowników, a współpraca reklamowa pozwala na realizację dodatkowych planów związanych z podróżami 😉


Ranking Blogów Podróżniczych 2018 i reklama

W rankingu blogów podróżniczych 2018, w którym zestawiono ponad 500 najlepiej widocznnych w Google serwisów, Przedreptać Świat uplasował się na 3 miejscu.

Jeśli chciałbyś dotrzeć do ponad 500 000 unikalnych użytkowników rocznie (dane Google Analytics za okres 14.02-2016 – 14.02.2017) to zajrzyj na stronę z reklamą.

Przedreptać Świat
< >