Close
zimowiska 2020

Zimowiska znowu w modzie – podsumowanie sezonu 2019

Zimowiska znowu w modzie – podsumowanie sezonu 2019 Zimowiska znowu w modzie – podsumowanie sezonu 2019 Zimowiska znowu w modzie – podsumowanie sezonu 2019 Zimowiska znowu w modzie – podsumowanie sezonu 2019 Zimowiska znowu w modzie – podsumowanie sezonu 2019

28 marca 2019 Autor: Kategoria Kolonie i Obozy, Wyjazdy Narciarskie

Od kilku lat staramy się mocno rozwijać segment wyjazdów dla dzieci na ferie zimowe i z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na wysłanie dzieci na zimowiska. Coraz częściej właśnie z nami…

Zimowiska coraz bardziej popularne

Ten sezon był wyjątkowy pod względem ilości osób, które skorzystały z naszych wyjazdów na zimowiska i obozy. Oprócz kilkukrotnego! wzrostu liczby zamówień najbardziej cieszy nas to, że z Państwa uznaniem spotkały się też nasze propozycje wyjazdów tematycznych.

Cieszymy się, że udało nam się przekonać Państwa, że wyjazdy na ferie zimowe nie muszą tylko kojarzyć się z wyjazdami narciarskimi. Zimowiska komputerowe, fotograficzne, survivalowe czy z nauką jazdy konnej cieszyły się w tym roku równie dużym zainteresowaniem co obozy narciarskie i snowboardowe.

Zima w górach

 

Najpopularniejsze wyjazdy w sezonie 2019

Ponownie jednym z najpopularniejszych wyjazdów dla dzieci i młodzieży w sezonie zimowym był obóz narciarski na Słowacji. Świetny region, lepsze warunki narciarskie niż w Polsce i niższa niż w przypadku wyjazdów do Włoch czy Austrii cena spowodowały, że terminy styczniowe były sprzedane w całości z 2 miesięcznym wyprzedzeniem.

Również wprowadzone w tym roku propozycje wyjazdów do Karpacza i Poronina cieszyły się dużym zainteresowaniem – szczególnie tych, którzy stawiali dopiero swoje pierwsze kroki na jednej lub 2 deskach.

Wśród propozycji tematycznych hitem stał się wyjazd dla konstruktorów lego organizowany na Kaszubach.

 

Nowa oferta na sezon 2020

Dziękujemy za skorzystanie z naszych propozycji i gwarantujemy, że w przyszłym sezonie postaramy się aby wybór wyjazdów na ferie był jeszcze większy. Gotowa oferta dostępna będzie już od września.

Podziel się: Twitter | Facebook | Google+ | Pinterest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

< >