Close

ostatnie projekty

O Mandalaj:

Blisko 20 lat doświadczenia w turystyce i tysiące udanych wyjazdów. Naszych i naszych klientów.  100 lotów, 49 odwiedzonych krajów i około 860 dni spędzonych w podróży w ciągu ostatnich 10 lat. Ale też: 4 wypromowane marki, 3 000 000 odwiedzin naszych serwisów rocznie i ponad 20 000 osób wysłanych na kolonie, narty czy wycieczki.


W chwili obecnej grupę Mandalaj tworzą:

Centrum Podróży Mandalaj
– stacjonarne biuro podróży z siedzibą w Koszalinie, specjalizujące się w obsłudze rezerwacji kolonii i obozów oraz wyjazdów narciarskich

Kolonieiobozy.NET – jeden z największych serwisów w Polsce poświęconych aktywnym wyjazdom dla dzieci i młodzieży

Yeti Club – utworzona 10 lat temu nasza zimowa marka związana z wyjazdami narciarskimi zawierającymi polskie szkółki narciarskie.

Przedreptać Świat – w rankingu polskich blogów podróżniczych 2018, zawierającym ponad 500 najlepiej widocznych w Google stron o podróżach, Przedreptać Świat zajmuje 3 miejsce.


Turystyka, internet, podróże:

Ale to nie wszystko. Przez 7 lat pomagaliśmy rozwijać biuro podróży Masz Wakacje, zajmowaliśmy się zbudowaniem i wypromowaniem marki Kapitan Bonito.

Coraz większą rolę w naszych działaniach odgrywa również optymalizacja serwisów internetowych, tworzenie treści i content marketing oraz obsługa social mediów. Więcej informacji o naszych projektach i działaniach znajdziecie w zakładce: Co Robimy.

Witamy w rodzinie Mandalaj!