Przedreptać Świat - blog o podróżach

Serwis nie tylko o podróżach

Niemal równo z podróżami zaczęła się nasza przygoda z blogiem. Początkowo był to tylko elektroniczny pamiętnik z przebytych tras. Aktualizowany nieregularnie, a wpisy były często dublowane na różnych platformach.

Przejdź na Przedreptać Świat

Ponad 70 000 unikalnych użytkowników w miesiącu

Przed naszą pierwszą, trwającą sześć miesięcy podróżą do Azji postanowiliśmy przeprowadzić małą rewolucję. Przemodelowana została całkowicie szata graficzna strony, a wszystko co związane było z naszymi podróżami (blog, facebook, twitter czy instagram) zostało „podpięte” pod jedną domenę. Tak narodził się projekt Przedreptać Świat.

Kilka dobrych lat pracy przyniosło wymierny efekt. Dziś serwis w najgorętszych miesiącach sezonu odwiedza nawet 70 000 unikalnych użytkowników, a współpraca reklamowa pozwala na realizację dodatkowych planów związanych z podróżami.

3 miejsce w Ranking Blogów Podróżniczych 2018 i nominacja do Travelerów

W rankingu blogów podróżniczych 2018, w którym zestawiono ponad 500 najlepiej widocznych w Google serwisów, Przedreptać Świat uplasował się na 3 miejscu. W 13 edycji konkursu Travelery organizowanego przez National Geographic zostaliśmy nominowani do nagrody w kategorii Bloger Roku.