Yeti Club - Przedszkola Narciarskie i Polskie Szkółki Narciarskie w Alpach

Rodzinne wyjazdy narciarskie dla wymagających do Włoch, Austrii i Szwajcarii

Yeti Club to produkt bardzo niszowy, ale stanowiący doskonałe uzupełnienie naszej oferty turystycznej. Blisko 10 lat temu, widząc coraz większe zainteresowanie rodzinnymi wyjazdami zimowymi, postanowiliśmy odłączyć wyjazdy narciarskie zawierajace szkolenia narciarskie od rozwijanego w ówczesnym czasie serwisu turystycznego i na tej bazie stworzyć nowy portal ekspercki.

Przejdź do Yeti Club

Sprawdzone ośrodki i hotele

Postawiliśmy na sprawdzone osobiście ośrodki i hotele, które znaliśmy doskonale z naszych wcześniejszych wyjazdów. Liczyć się miała nie ilość, a jakość. Począwszy od szybkiej i fachowej pomocy w wyborze wyjazdu, po realizację programu na stoku staraliśmy się zaoferować usługę na najwyższym poziomie. Klienci szybko docenili takie podejście i już po pierwszym sezonie mieliśmy spore grono zadowolonych i stałych, bo wracających w kolejnych latach klientów.

Polscy instruktorzy i najlepsza oferta

Wraz z rozwojem serwisu nawiązaliśmy ścisłą współpracę z instruktorami z Allegra Ski Team. Dzięki temu dziś, Yeti Club dysponuje najlepszą ofertą na wyjazdy narciarskie do Austrii i Włoch przeznaczoną głównie dla rodzin z dziećmi. W trakcie naszych wyjazdów, organizowane są szkolenia narciarskie i snowboardowe dla dorosłych – prowadzone przez najlepszych polskich instruktorów oraz szkółki narciarskie z opieką na stoku i praktycznie całodziennym programem dla dzieci.

I co najważniejsze, uczestnicy wybierający jeden z hoteli klubowych mają dostęp do pełnego programu bez dodatkowych opłat.

W sezonie 2017 rozpoczęliśmy również współpracę ze szkołą narciarską Na Ferię Piotra Ziętary uzupełniając naszą ofertę o nowe regiony i hotele.

Doświadczenie

Od 13 lat mamy najlepsze wyjazdy narciarskie

Bogata oferta

przedszkola narciarskie we Włoszech, Austrii i Polsce.

Bezpieczeństwo

starannie dobieramy naszych kontrahentów

Wysoka jakość

najlepsi polscy instruktorzy i osobiście sprawdzone hotele