O Mandalaj:

Gdy ponad 20 lat temu zaczynałem moją przygodę z turystyką nie podejrzewałem, że w tak krótkim czasie stanie się ona całym moim światem. Dziś Mandalaj to biuro podróży, którego siedziba znajduje się w Koszalinie i serwisy, które każdego miesiąca odwiedza przynajmniej kilkadziesiąt tysięcy osób.

Od 15 lat specjalizujemy się w wyjazdach dla dzieci i młodzieży. Głównie tych aktywnych i tematycznych. Próbujemy pokazać, że da się spędzić super wakacje bez smartfona. Promujemy głównie to, co sami robimy na co dzień. Dlatego tak dużo w naszej ofercie obozów wędrownych, żeglarskich czy survivalowych.

Zimową porą skupiamy się na rodzinnych wyjazdach narciarskich realizowanych wspólnie z instruktorami z między innymi Alegra Ski Team czy Na Ferie. Wyjazdach szczególnych, bo obejmujących w pakiecie polskie szkółki narciarskie z opieką na stoku dla dzieci, szkolenia narciarskie i animacje.

A dodatkowo dużo jeździmy, robimy zdjęcia, piszemy o podróżach i promujemy ciekawe miejsca.

Krzysztof Tuz
właściciel Centrum Podróży Mandalaj

Pasja

105 lotów, 51 odwiedzonych krajów i blisko 1000 dni spędzonych w podróży w ciągu ostatnich 10 lat. Pracujemy, żeby móc podróżować. Podróże łączymy z pracą. Wędrujemy, żeglujemy, jeździmy na nartach. Szukamy ciekawych miejsc i staramy się zarażać naszą pasją do podróżowania oraz aktywnego spędzania wolnego czasu.

Doświadczenie

Turystyką zajmujemy się od 1999 roku. Od 15 lat specjalizujemy się w wyjazdach dla dzieci i młodzieży. Prowadziliśmy zajęcia z turystyki na jednej z koszalińskich uczelni, regularnie gościmy – nie tylko w lokalnych – mediach, należymy do Polskiej Izby Turystyki i Turystycznej Organizacji Otwartej.

Zaufanie

Ponad 20 000 osób wyjechało już dzięki nam na kolonie, narty i wycieczki. Tylko w 2019 roku nasze serwisy odnotowały ponad 3 000 000 odsłon. Dziękujemy za Państwa zaufanie, którym obdarzacie nas już od ponad 20 lat i zapewniamy, że wciąż będziemy robili wszystko by go nie zawieść.

Osiągnięcia

Zdobycie i utrzymanie zaufania naszych Stałych Klientów, których liczba rośnie z roku na rok i miliony odsłon naszych serwisów. 3 miejsce w rankingu Najlepszych Blogów Podróżniczych w Google w 2018 roku i nominacja do prestiżowej nagrody Travelery National Geographic.

Ale największym osiągnięciem jest to, że od ponad 20 lat wciąż udaje nam się łączyć pracę z pasją. I oczywiście nasza najlepsza na świecie Mandalajowa ekipa: pracowników, współpracowników i kontrahentów, bez których to wszystko nie byłoby możliwe.

Mandalajowy Team: