MANDALAJOWE PODRÓŻE

Mandalaj nie jest korporacją czy przedsięwzięciem stricte biznesowym. To już od ponad 20 lat nasz sposób na życie. Znamy doskonale miejsca, które sprzedajemy bo zanim trafią do sprzedaży, to większość z nich sprawdzamy osobiście. Lubimy aktywnie spędzać czas, dlatego tak wiele w naszej ofercie „dziwnych” imprez: trekkingów, rejsów, obozów survivalowych czy paintballowych, spływów kajakowych, wyjazdów rowerowych czy narciarskich… Odwiedziliśmy ponad 50 krajów, przez ponad rok podróżowaliśmy po Azji. Kilka miesięcy spędziliśmy w Tajlandii, chwilę mieszkaliśmy w Indiach, przez 3 miesiące szukaliśmy mało znanych szlaków i miejsc na tureckim wybrzeżu.

O naszych podróżach piszemy na blogu przedreptacswiat.pl, który w 2019 roku został nominowany do nagrody Travelery w plebiscycie organizowanych przez National Geographic. Poniżej znajdziecie garść zdjęć z niektórych podróży realizowanych pod auspicjami Mandalaj. Być może zainspirują one Państwa do wyruszenia w podróż lub aktywnego spędzenia tegorocznych wakacji.

Jeśli tak, to będzie nam niezmiernie miło i być może spotkamy się gdzieś na szlaku…

Wakacyjne Inspiracje

Jeśli chciałbyś ruszyć naszym śladem lub wciąż nie masz pomysłu na wakacje, to zapraszamy do działu Wakacyjne Inspiracje.