Biuro Podróży Mandalaj

Aby podołać obsłudze rosnącej z roku na rok liczby zamówień wyjazdów dla dzieci i młodzieży (więcej o naszej ofercie Kolonii i Obozów)  oraz wyjazdów narciarskich z polskimi szkółkami (zobacz szczegóły), podjęliśmy decyzję o wycofaniu się z bezpośredniej (prowadzonej w biurze) sprzedaży wczasów i wycieczek.

Od blisko 3 lat nasze biuro podróży, którego siedziba znajduje się w centrum Koszalina, zajmuje się już tylko obsługą rezerwacji pochodzących z serwisów kolonieiobozy.net oraz YetiClub.pl.

Zobacz wyjazdy polecane przez Mandalaj

Rezerwuj online – szybko i bezpiecznie

Jednocześnie sukcesywnie rozwijamy możliwość rezerwacji wczasów, wycieczek dokonywanych samodzielnie – online. Poniżej znajdziecie tysiące, aktualizowanych codziennie, sprawdzonych ofert (w tym Last Minute) największych polskich biur podróży w najlepszych cenach.

Wystarczy, że skorzystacie z wyszukiwarki  lub klikniecie w jeden z poniższych linków by przejść do specjalnie przygotowanego serwisu sprzedażowego.

Znajdziecie tam zestawienie najciekawszych wyjazdów ponad 100 sprawdzonych biur podróży. Wczasy z dojazdem własnym, wycieczki autokarowe, wakacje samolotem, niesamowite podróże egzotyczne, rejsy… Dla każdego znajdzie się coś miłego.

Wycieczki egzotyczne

Słodkie lenistwo na najpiękniejszych karaibskich plażach czy poszukiwanie zaginionego miasta Inków w Meksyku? Wakacje pod palmami czy egzotyczna podróż w nieznane? Bez względu na to jaki rodzaj wypoczynku preferujesz, poniżej znajdziesz najciekawsze wycieczki egzotyczne w najlepszych cenach.

Wczasy w Polsce

Cudze chwalicie, a czy swoje już znacie? Pomożemy Wam odkryć najciekawsze zakątki w Polsce. W ofercie mamy sprawdzone noclegi zlokalizowane w górach, nad jeziorami, w najbardziej atrakcyjnych miastach i nad morzem. Hotele i ośrodki wczasowe ale też pensjonaty, samodzielne domki, obiekty SPA czy dworki i pałace…

Jak rezerwować?

  • Serwis rezerwacyjny otwiera się w nowym oknie
  • Oferty można łatwo wyszukiwać, segregować, filtrować
  • Zestawienie zawiera w jednym miejscu ofertę różnych biur podróży przez co można łatwo i w jednym miejscu porównać AKTUALNE ceny wyjazdów.
  • Wszystkie ceny pobierane są bezpośrednio z systemów rezerwacyjnych organizatorów = żadnych dodatkowych opłat! Kupujecie w najniższej możliwej w danym momencie cenie.
  • Wszystkie rezerwacje obslugiwane są bezpośrednio przez naszego partnera – biuro podróży wakacje.pl
  • Po znalezieniu odpowiedniej oferty można ją szybko i bez wychodzenia z domu zarezerwować oraz opłacić przelewem lub kartą kredytową.