Kolonie i Obozy dla Dzieci i Młodzieży

Kolonie i Obozy polecane przez uczestników

Pomysł na stworzenie Kolonie i Obozy.net powstał blisko 12 lat temu. Organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży zajmowało się wówczas wiele firm, jednak często program takiego wyjazdu, ograniczał się do wypuszczenia dzieci na podwórko ośrodka i rzucenia im piłki. Chcieliśmy pokazać, że nie musi wcale tak być. Że kolonie i obozy mogą i powinny być ciekawe oraz aktywne.

Przejdź do Kolonie i Obozy

Ponad 1 600 000 odsłon w sezonie 2017

W pierwszym roku działalności naszego serwisu, z możliwości rezerwacji za jego pomocą skorzystało ok. 100 osób co stanowiło mniej niż 10% łącznej liczby naszych Klientów. Dziś proporcje się odwróciły i ponad 95% uczestników rezerwacji dokonuje za pomocą strony…

W roku 2017 kolonieiobozy.net po raz pierwszy zanotowały rekordową liczbę ponad 1 600 000 odsłon, a na swoje wymarzone wakacje wyjechało z nami ponad 2000 dzieci. Wiele z nich, z polecanych przez nas wyjazdów korzysta regularnie nawet od 6-7 lat…

Ponad 3000 dzieci i młodzieży w sezonie 2019

Dziś KolonieiObozy.net to jeden z największych serwisów w Polsce zajmujących się aktywnym wypoczynkiem dla dzieci i młodzieży. Nadal oferujemy tylko dobre kolonie dla dzieci, szczególnie promując to, co sami robimy na co dzień. Dlatego najwięcej miejsca zajmują u nas obozy wędrowne, rejsy i obozy żeglarskie czy nurkowe, spływy kajakowe i kolonie letnie dla dzieci z jak największą liczbą aktywności.

W 2016 roku zmieniliśmy całkowicie szatę graficzną serwisu oraz strukturę tak, żeby z serwisu łatwo można było korzystać również na urządzeniach mobilnych.

Najniższa cena

Specjalne promocje tylko dla naszych klientów.

Doświadczenie

Turystyką zajmujemy się już od przeszło 20 lat

Najwyższa jakość

Mamy stałych i sprawdzonych od lat kontrahentów

Ciekawe programy

Wyjątkowe programy i mnóstwo ciekawych zajęć