Kolonie i Obozy

Kolonie i Obozy polecane przez uczestników

Pomysł na stworzenie Kolonie i Obozy.net powstał blisko 12 lat temu. Organizacją wypoczynku dla dzieci i młodzieży zajmowało się wówczas wiele firm, jednak często program takiego wyjazdu, ograniczał się do wypuszczenia dzieci na podwórko ośrodka i rzucenia im piłki. Chcieliśmy pokazać, że nie musi wcale tak być. Że kolonie i obozy mogą i powinny być ciekawe oraz aktywne.

Najniższa cena

Specjalne promocje tylko dla naszych klientów.

Doświadczenie

Od blisko 20 lat specjalizujemy się w koloniach i obozach

Najwyższa jakość

Starannie dobieramy kontrahentów by zapewnić najwyższą jakość naszych kolonii

Ciekawe programy

Wyjątkowe programy i mnóstwo ciekawych zajęć

Ponad 3000 dzieci i młodzieży w sezonie 2019

W pierwszym roku działalności z naszych propozycji skorzystało około 100 osób. Większość z nich wróciło rok później, jako Stali Klienci polecający nasze kolonie i obozy swoim znajomym.

W roku 2017 nasza strona zanotowała rekordową liczbę ponad 1 600 000 odsłon i wyjechało z nami już ponad 2000 dzieci. Wiele z nich, z polecanych przez nas wyjazdów korzysta regularnie nawet od 6-7 lat

Ponad 3000 dzieci i młodzieży w sezonie 2019

Dziś KolonieiObozy.net to jeden z największych serwisów w Polsce zajmujących się aktywnym wypoczynkiem dla dzieci i młodzieży. Nadal oferujemy tylko dobre kolonie dla dzieci, szczególnie promując to, co sami robimy na co dzień. Dlatego najwięcej miejsca zajmują u nas obozy wędrowne, rejsy i obozy żeglarskie czy nurkowe, spływy kajakowe i kolonie letnie dla dzieci z jak największą liczbą aktywności.

W 2016 roku zmieniliśmy całkowicie szatę graficzną serwisu oraz strukturę tak, żeby z serwisu łatwo można było korzystać również na urządzeniach mobilnych.