Gwadelupa i Jordania już na Przedreptać Świat

Szykując materiały do naszego serwisu i przygotowując ofertę wycieczek egzotycznych odwiedziliśmy 2 kolejne kraje: Jordanię i Gwadelupę

Mandalaj na Karaibach – Gwadelupa

Nasza wizyta na Gwadelupie była bardzo owocna. Odwiedziliśmy największe atrakcje wyspy, nawiązaliśmy nowe kontakty i sprawdziliśmy bazę noclegową.  Relacje, zdjęcia i informacje praktyczne sukcesywnie pojawiają się w naszym serwisie Przedreptać Świat, coraz bardziej zaawansowany staje się też nasz kolejny projekt dotyczący wycieczek egzotycznych.

Gwadelupa - Mandalaj

 

Jordania – hit wyjazdowy w 2019

Korzystając z nowych połączeń uruchomionych przez Ryan Air odwiedziliśmy również ponownie Jordanię aby sprawdzić co zmieniło się tam w ciągu ostatnich lat. A zmieniło się wiele – zazwyczaj na plus. Jordania ma dużą szansę stać się w przyszłym sezonie jednym z najpopularniejszych kierunków wyjazdowych więc jeśli i Ty planujesz wybrać się na Bliski Wschód to zapraszamy do naszego serwisu. Znajdziesz tam aktualne informacje praktyczne przydane przed wyjazdem do Jordanii. Aktualne ceny, informacje o noclegach oraz miejsca które warto odwiedzić podczas pobytu, a już wkrótce również szeroką ofertę wycieczek do Jordanii.

Odwiedziliśmy najpilniej strzeżony sekret Jordanii – Tala Bay

Share your thoughts