Biuro Podróży Mandalaj sponsorem spotkania z Krzysztofem Wielickim

Mandalaj sponsorem spotkania z Krzysztofem Wielickim

Biuro Podróży Mandalaj zostało partnerem Festiwalu Podróżniczego Trawers w Koszalinie, którego jedną z atrakcji będzie spotkanie z jednym z najwybitniejszych, polskich himalaistów – Krzysztofem Wielickim

Mandalaj partnerem Festiwalu Podróżniczego Trawers

Jako, że sami dużo podróżujemy, to nie trzeba nas było długo namawiać. Tym bardziej, że inicjatywa przednia, a ludzie którzy podjęli się organizacji sprawdzeni.

Z przyjemnością informujemy, że Biuro Podróży Mandalaj zostało partnerem wspomagającym organizację Festiwalu Podróżniczego Trawers. Jego pierwsza część odbędzie się w Koszalinie w dniach 22-23.07.2022, druga jesienią w Kołobrzegu. Główną atrakcją części koszalińskiej będzie spotkanie z wybitnym polskim himalaistą Krzysztofem Wielickim.

Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie na profilu organizatorów na FB – zobacz.

 

Festiwal Trawers w Koszalinie – zdjęcia

Pomysł organizacji Festiwalu Podróżniczego Trawers okazał się być strzałem w dziesiątkę. Atrakcje festiwalowe spotkały się z dużym zainteresowaniem mieszkańców Koszalina pokazując, że brakowało w mieście takiej imprezy. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z Krzysztofem Wielickim.

I my tam byliśmy. Miód i piwo piliśmy i bardzo cieszymy się, że Biuro Podróży Mandalaj mogło dołożyć swoją małą cegiełkę do organizacji Festiwalu.

Organizatorom gratulujemy dobrej roboty i polecamy się na przyszłość 😉

Share your thoughts