Kolonie w Nowym Dworku - nowa strefa chilloutu Mandalaj

Mandalajowa Strefa Chilloutu na obozach w Nowym Dworku

Obozy dla Dzieci w Nowym Dworku, to od kilku lat nasze flagowe imprezy. W tym sezonie nad jeziorem Paklicko pojawi się nowa, Mandalajowa Strefa Chilloutu…

Obozy dla Dzieci w Nowym Dworku

Kolonie i Obozy dla Dzieci w Nowym Dworku od lat są jednymi z najchętniej wybieranych wyjazdów wakacyjnych. Piękna lokalizacja, świetna infrastruktura turystyczna, doskonała kuchnia i gościnni gospodarze sprawiają, że Nowy Dworek z roku na rok ma coraz większą rzeszę wiernych fanów.

W tym roku czeka na Was 5 rewelacyjnych, aktywnych programów obozowych takich jak:

  • Artystyczny – przeznaczony dla młodszych uczestników.
  • Kultowy obóz Paintballowo-Quadowy.
  • Wodna Przygoda – z nowymi elementami w programie.
  • Obóz sportowy – dla wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas.
  • Nowość! Obóz Kulinarny z nauką gotowania.

Aktualne terminy wyjazdów znajdziecie w tym miejscu, a poniżej prezentujemy zdjęcia naszej nowej Strefy Chilloutu, która będzie czekała na uczestników naszych obozów.

 

Mandalajowa Strefa Chilloutu w Nowym Dworku

Kolejna Strefa Chilloutu usytuowana będzie w pobliżu pawilonów, w których zakwaterowani są uczestnicy naszych obozów. W wydzielonym i zacienionym miejscu będzie można odpocząć po trudach zajęć na wygodnych pufach lub specjalnych, Mandalajowych leżakach z niedźwiadkiem. Strefa będzie oznakowana naszą grafiką, a jej uzupełnieniem będą specjalne parawany plażowe… 😉

Mamy nadzieję, że nasza Strefa Chilloutu przypadnie Wam do gustu 😉

Do zobaczenia w Nowym Dworku. A więcej ciekawostek i newsów na temat naszych Kolonii i Obozów znajdziecie na przykład w w tym miejscu.

 

Obozy dla Dzieci w Nowym Dworku - Mandalajowa Strefa Chilloutu

Share your thoughts