Kolonie i Obozy

Podsumowanie sezonu 2017 na Kolonie i Obozy.NET

Kolejny rekord! Wyniki serwisu Kolonie i Obozy.NET w sezonie 2017 zaskoczyły nawet nas. Będziemy musieli coś z tym zrobić 😉

 

Najlepsze kolonie i obozy w necie

Wiemy doskonale, że mamy najlepsze kolonie i obozy w necie i wręcz skaczemy z radości, że coraz więcej osób się o tym dowiaduje. Podsumowanie sezonu ucieszyło nas niezmiernie i zaskoczyło. Wiedzieliśmy, że jest świetnie, a okazało się, że wyszło jeszcze lepiej. W sezonie 2017 kolonie i obozy zanotowały ponad 1 500 000 miliona odsłon co jest absolutnie fenomenalnym najlepszym wynikiem w ponad 10 letniej historii naszego serwisu. Przełożyło się to również na liczbę klientów, których liczba przekroczyła 2000 osób. Wciąż jeszcze nie możemy w to uwierzyć ale już działamy dalej. Bo żeby nie było tak zupełnie różowo to przyznajemy bez bicia, że te liczby zaskoczyły nas niczym zima polskich drogowców.

Byliśmy przygotowani na wzrosty ale nie aż takie. Zbyt późno postanowiliśmy uzupełnić centrum obsługi rezerwacji o nowego pracownika, nie zdążyliśmy też dokończyć instalacji centrali telefonicznej co spowodowało, że dodzwonienie się do nas w sezonie nie było łatwym zadaniem. Mamy tego świadomość i serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Mamy nad czym myśleć i postaramy się wyciągnąć wnioski.

Share your thoughts