Obozy wędrowne dla dorosłych – przeszliśmy 200 km niemieckich szlaków

Obozy wędrowne dla dorosłych too będzie całkowita nowość! w naszej ofercie. Szukamy jeszcze ciekawych tras i pierwsze propozycje pojawią się już w sezonie 2020. Na razie przeszliśmy 200 km niemieckich szlaków pieszych w poszukiwaniu inspiracji…

 

Obozy wędrowne dla dorosłych

Od kilku sezonów pytacie nas o imprezy, w których mogli by brac udział także rodzice, w tym o obozy wędrowne dla dorosłych. Postanowiliśmy zrealizować Wasze postulaty i rozszerzyć naszą ofertę – tu znajdziecie wkrótce wszystkie propozycje wyjazdów rodzinnych.

Jednak tradycyjnie, zanim oferta pojawi się w sprzedaży, musimy sami sprawdzić wszystko na sobie. Trasy w polskich górach znamy doskonale, natomiast postanowiliśmy sprawdzić również niemieckie szlaki piesze. Na poczatek przeszliśmy 200 km szlakiem położonym przy granicy z Polską. Zweryfikowaliśmy bazę noclegową, nawiązaliśmy kontakty i przygotowaliśmy sporo materiałów, które znajdziecie w naszym serwisie Przedreptać Swiat. To dopiero początek naszym „mini przewodników” po szlakach pieszych w Polsce i w Europie. Wkrótce dorzucimy kolejne trasy…

Przygotowując ofertę obozów wędrownych dla dorosłych przeszliśmy 200 km niemieckimi szlakami pieszymi w pobliżu granicy z Polską.

 

Kiedy pojawią się pierwsze oferty obozów wędrownych dla dorosłych?

Pierwsze programy na obozy wedrowne dla dorosłych sa już prawie gotowe. Zaczniemy już w sezonie 2020 szlakami po polskich górach. W przypadku pozytywnego przyjęcia naszych propozycji będziemy sukcesywnie rozszerzali ofertę o szlaki w Niemczech czy Europie. Terminy i ceny znajdziecie już w grudniu – link powyżej. Zapraszamy i do zobaczenia na szlaku!

 

obozy wędrowne dla dorosłych - Niemieckie szlaki piesze o poranku
Świt na jednym ze szlaków pieszych w Niemczech.

Share your thoughts