wyjazdy narciarskie yeti club

Wyjazdy narciarskie Yeti Club – nowy folder na 2019

Wyjazdy narciarskie Yeti Club na sezon 2019 już w sprzedaży. Jeśli nie wiesz jaki wyjazd będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni zobacz rekomendacje naszych ekspertów lub pobierz nowy folder.

Wyjazdy narciarskie Yeti Club 2019

Wyjazdy narciarskie Yeti Club to wyjątkowe propozycje wyjazdów na narty dla rodzin z dziećmi. To starannie wyselekcjonowane hotele w najlepszych regionach narciarskich w Polsce, Włoszech i Austrii. To również polskie szkółki narciarskie dla dzieci bez dodatkowych opłat, przedszkola narciarskie dla najmłodszych i ciekawe programy apress ski.

 

Polskie Szkółki Narciarskie Yeti Club

Jeśli nie wiesz, który z wyjazdów wybrać skorzystaj z porad specjalistów Yeti Club. Przygotowali oni zestawienie najpopularniejszych i najczęściej wybieranych wyjazdów wg. różnych kryteriów. Znajdziecie tam np. najlepsze wyjazdy pod kątem wyżywienia, hotele położone najbliżej stoku czy wyjazdy narciarskie idealne dla początkujących i rodzin z małymi dziećmi. Osobną kategorią są wyjazdy narciarskie z największymi zniżkami dla dzieci.

 

Pobierz folder

Więcej porad od między innymi  naszych instruktorów oraz szczegółowe informacje na temat oferty na wyjazdy rodzinne z dziećmi i polskimi szkółkami znajdziesz również w specjalnym folderze, który można pobrać klikając na link: folder wyjazdy narciarskie 2019

wyjazdy narciarskie Yeti Club 2019
Wyjazdy narciarskie Yeti Club – folder

 

Wyjazdy narciarskie Yeti Club – oferta

Co znajdziecie w ofercie na sezon 2019? Nie zabraknie znanych i lubianych ośrodków jak Val di Sole, Val di Fiemme czy Val di Fassa. Ponownie zaprosimy Was na Kronplatz do cieszącego się niezwykle dużym zainteresowaniem hotelu z sieci Falkensteiner. W Austrii nasze polskie szkółki narciarskie organizowane będą w rejonie Katchberg ale pojawimy się również w okolicach lodowca Pitzal. We Włoszech po kilku latach przerwy wrócimy do Paganelli.

 

O Yeti Club

Yeti Club to więcej niż wyjazdy narciarskie ze szkoleniem. Od ponad 10 lat specjalizujemy się w rodzinnych wyjazdach na narty zawierających polskie szkółki narciarskie, przedszkola narciarskie dla najmłodszych oraz bogaty program zajęć po nartach. Sprawdź nas i zobacz jak powinien wyglądać wyjazd na narty z dziećmi. Yeti Club jest częścią Grupy Mandalaj – o nas.

Share your thoughts