Aktywne obozy dla dzieci

Najbardziej Aktywne Obozy dla dzieci w Promocji

Najbardziej aktywne obozy dla dzieci w wiosennej promocji. Sprawdź nasze Kolonie Premium dla wymagających

 

Aktywne Obozy dla Dzieci ze zniżką

Kolonie Premium to nasze najbardziej aktywne obozy dla dzieci. I równocześnie najchętniej wybierane i najlepiej oceniane wyjazdy dla dzieci i młodzieży. Dziękujemy za dużą liczbę rezerwacji w promocji zimowej i z radością informujemy, że uruchomiliśmy kolejną pulę miejsc dostępnych z atrakcyjnymi rabatami. W promocji można „upolować” na przykład obozy nad Zalewem Koronowskim, kolonie nad morzem: w Mrzeżynie, Dąbkach, Międzywodziu i Dziwnówku oraz naszą ubiegłoroczną nowość: aktywne obozy dla dzieci w Spale.

A dlaczego nasze Kolonie Premium są takie wyjątkowe? Ponieważ mają najciekawsze programy realizowane przez super kadrę 😉

  • tu znajdziesz wszystkie nasze najciekawsze  propozycje objęte wiosenną promocją

 

Wiosenna Promocja na aktywne obozy dla dzieci 2019

W wiosennej promocji można zarezerwować wybrane obozy ze zniżka w wysokości 100 zł. Jednak to nie wszystko. Osoby, które zabiorą ze sobą brata, siostrę lub kolegów bądź też koleżanki mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Promocja trwa aż do 14.04 jednak liczba miejsc ze zniżką jest ograniczona w każdym terminie. Oznacza to, że warto się pospieszyć ponieważ na niektórych terminach powoli kończą nam się już wolne miejsca.

 

Najciekawsze Kolonie Premium?

To zależy czego szukasz. Na obozach w Dąbkach oprócz ciekawych, tematycznych programów mamy rewelacyjne jedzenie. Fani obozów o tematyce wojskowej i militarnej powinni zwrócić szczególną uwagę na kolonie w Mrzeżynie. Tamtejsze obozy mają już bowiem pozycje kultowych w kręgach osób zainteresowanych ASG, paintballem czy survivalem. Ciekawe i aktywne programy dla każdego dostępne są na przykład w Dziwnówku i Międzywodziu. Natomiast jeśli ktoś lubi ruch i przebywanie na świeżym powietrzu, jeziora i lasy to szczególnie polecamy obozy nad Zalewem Koronowskim. Ten piękny, choć wciąż mało znany region jest jednym z piękniejszych miejsc w Polsce, a zachody słońca w okolicach Zamrzenicy nie mają sobie równych.

A jeśli ktoś szuka obozów w pobliżu Warszawy to super propozycją będą obozy w Spale, które były prawdziwym hitem w ubiegłym sezonie.

Aktywne obozy dla dzieci w Spale
Kolonie w Spale.

 

Więcej o naszych koloniach i obozach znajdziesz na naszym blogu: aktualności dotyczące wyjazdów dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy!

Share your thoughts