Przedreptać Świat na podium w rankingu Blogów Podróżniczych 2018

Najlepsze Blogi o Podróżach 2018 w Google. W rankingu Najlepiej widocznych blogów o tematyce podróżniczej, nasz serwis uplasował się na 3 pozycji na ponad 500 sklasyfikowanych stron.

 

Najlepsze Blogi o Podróżach 2018 wg Google

To już kolejna edycja rankingu najlepiej widocznych w Google blogów o tematyce podróżniczej. U ubiegłorocznym zestawieniu nasz serwis PrzedreptacSwiat.pl uplasował się na 11 pozycji. I już ta lokata – biorąc pod uwagę fakt, że w autor rankingu ujął w nim ponad 500 największych blogów w Polsce – była doskonałym wynikiem. Zapowiadaliśmy wówczas, że w kolejnym sezonie będziemy starali się wejść do pierwszej dziesiątki. I udało nam się to. I to jeszcze jak…

 

Ranking Polskich Blogów Podróżniczych 2018

W zestawieniu najlepszych blogów o podróżach w 2018 wg widoczności w największej wyszukiwarce Google, nasz serwis zajął 3 miejsce. Przed nami uplasowały się tylko 2 strony: gdziewyjechac.pl i roadtripbus.pl a za nami zostały takie marki jak kolemsietoczy.pl czy tasteaway.pl

Oczywiście mamy świadomość, że zestawienie uwzględniało tylko widoczność w wyszukiwarkach, jednak dla nas jest to znak, że nasze kilkanaście lat pracy przynosi efekty. Szczególnie teraz, gdy wyszukiwarki coraz bardziej przedkładają serwisy zawierające ciekawe i przydatne treści nad te dbające tylko o linki.

I na pewno będzie to dla nas bodziec do wytężonej pracy w roku 2019. Ponieważ utrzymać tak wysoką pozycję będzie niezmiernie trudno. Ale póki co dziękujemy wszystkim, którzy nas czytają i mamy nadzieję, że w 2019 roku znajdziecie na naszej stronie dużo przydatnych treści.

A pełny ranking znajdziecie na stronie organizatora: crolove.pl – polecamy.

najlepsze blogi o podróżach 2018
Najlepsze Blogi o Podróżach 2018 – ranking najlepiej widocznych w google blogów podróżniczych

 

Polecamy również: O tym czy warto pojechać do Jordanii mówiliśmy w Radiu Koszalin

Share your thoughts