Samodzielne domy do wynajęcia w Polsce

Apartamenty i samodzielne domy do wynajęcia – nowa oferta

Koronawirus pokrzyżował również i nasze plany. W tym roku zamierzaliśmy skupić się na wdrożeniu oferty wycieczek egzotycznych, tymczasem sytuacja zmusiła nas do przyspieszenia  prac nad innymi rozwiązaniami. Apartamenty i samodzielne domy do wynajęcia w Polsce i Europie już wkrótce w Mandalaj…

 

Samodzielne domy do wynajęcia w Polsce

Oferta domów do wynajęcia czy apartamentów, to jeden z pomysłów który chodził nam po głowie od kilku lat. Sami często korzystamy z takich miejsc podczas naszych wojaży – o kilku najciekawszych pisaliśmy na przykład tutaj – wiele miejsc odwiedziliśmy również wędrując po Polsce. Sytuacja związana z koronawirusem spowodowała, że samodzielne domy do wynajęcia w Polsce dla wielu z Was będą w tym sezonie  idealnym rozwiązaniem na wakacje w dobie epidemii. Można zaszyć się z dala od ludzi, nie martwić o zamknięte granice czy obowiązkową kwarantannę  i bezpiecznie oddać się wypoczynkowi.  Oprócz domów do wynajęcia, w ofercie będą również samodzielne apartamenty i mieszkania.  Zlokalizowane w ustronnym miejscu, nad jeziorem, w pobliżu plaży ale też w miejscach ciekawych  pod kątem atrakcji turystycznych i zwiedzania. Nowa oferta związana jest między innymi z tworzonym w ramach grupy Mandalaj serwisem Polska jest Fajna – więcej o nim znajdziecie tutaj.

 

Apartamenty, Mieszkania i samodzielne domy do wynajęcia w Europie

Oferta nie będzie ograniczała się jednak wyłącznie do Polski. Do wyboru będą między innymi:

  • wille z basenem w Chorwacji, Grecji czy Bułgarii
  • samodzielne apartamenty w Czechach, na Słowacji czy Portugalii
  • domy do wynajęcia na Węgrzech – nad Balatonem lub w pobliżu basenów termalnych.

I wiele innych lokalizacji, w różnych cenach i o różnym standardzie.

 

Zalety wynajęcia apartamentu czy samodzielnego domu

Zalet  wynajęcia całego domu czy apartamentu jest wiele – szczególnie w dobie koronawirusa. Można izolować się od innych ludzi, a przy tym wygodnie i komfortowo spędzić wakacje w gronie najbliższych. Większość obiektów posiada kuchnie lub aneks kuchenny umożliwiający przyrządzanie posiłków. Dodatkowo obiekty wynajmowane są w całości dając maksymalną prywatność gościom i możliwość zachowania zalecanego w czasach epidemii  dystansu społecznego. Plusem wynajęcia całego domu czy apartamentu jest też możliwość wyjazdu z rodziną czy znajomymi i podzielenia pomiędzy siebie kosztów wynajmu.

 

Gdzie można będzie znaleźć ofertę?

Samodzielne domy do wynajęcia w Polsce i Europie oraz apartamenty dostępne będą od 1.06.2020. Oferta będzie w pierwszej kolejności pojawiała się sukcesywnie na naszych portalach: Przedreptać Swiat  i Polska jest Fajna wraz z naszymi rekomendacjami.

Samodzielne domy do wynajęcia w Bieszczadach
Od wielu lat sprawdzamy osobiście różne regiony Polski i Europy. Dzięki temu będziemy mogli jak najlepiej dopasować dla Was ofertę wynajmu domów i apartamentów… Partnerem oferty obsługującym rezerwację jest Interhome.

Share your thoughts