O Mandalajowym rejsie z flisakami w Magazynie Trendy

Spędziliśmy 2 niesamowite tygodnie z flisakami spływając piękną choć wciąż mało znaną Odrą i promując przy okazji nasze kolonie i obozy. O tym jak było przeczytacie w Magazynie MM Trendy…

 

22 Flis Odrzański

Flis Odrzański to niezwykła impreza organizowana od ponad 20 lat. Z jednej strony promuje polskie rzeki oraz miejscowości i gminy położone nad jej brzegiem, z drugiej pokazuje jeden z ginących zawodów. Wraz z z naszym mandalajowym okrętem postanowiliśmy dołączyć do flisaków, żeby zobaczyć czy jak Odra nadaje się do organizacji imprez turystycznych, a przy okazji promować nasze kolonie i obozy. A okazji do tego było mnóstwo, bowiem flis odrzański każdego dnia zatrzymywał się w kolejnych miejscowościach położonych nad brzegiem Odry, które z okazji przybycia flisaków i armady łodzi organizowały specalne festyny czy występy. Całość zakończyła się wielką imprezą w Szczecinie w pobliżu Wałów Chrobrego.

Mandalajowa łódź i kolejni goście na jej pokładzie.

 

Relacja z flisu w Magazynie Trendy

2 tygodnie na Odrze zaowocowało mnóstwem kontaktów, a nasza łódź budziła ogromne zainteresowanie, co przekładało się na możliwość zaprezentowania naszej oferty duzej ilości osób. O tym jak było przeczytacie w Magazynie MM Trendy (zobacz wszystkie wpisy w kategorii „W Mediach”), a zdjęcia i film z imprezy znajdziecie również  na naszej stronie.

22 flis odrzański
Mandalajowa łódź towarzyszy tratwie podczas 22 flisu odrzańskiego

 

 

Share your thoughts