kolonie letnie 2019 - Mandalaj

Kolonie Letnie 2019 – odwiedziliśmy kolejne 4 ośrodki

Oferta na kolonie letnie 2019 jest już prawie gotowa. Odwiedziliśmy 4 kolejne ośrodki, które pojawią się w naszej ofercie. Uchylamy też rąbka tajemnicy i zdradzamy jakie nowe programy pojawią się w sezonie Lato 2019

 

Kolonie letnie 2019

Już 10.12 startujemy z ofertą na kolonie letnie 2019 i obozy młodzieżowe. Ośrodki do których wybraliśmy się z wizytą:  Czaplinek, Niechorze, Radowo Małe i Łukęcin pojawią się w naszej ofercie po raz kolejny. Co nowego przygotowaliśmy dla Was na Lato 2019?

 

Kolonie dla najmłodszych w Radowie

Do Radowa zaprosimy tylko i wyłącznie maluchy. Gospodarstwo agroturystyczne idealnie nadaje się na kolonie dla najmłodszych. Duży teren położony ok. 4 km od wsi, w pobliżu las, pola i mnóstwo zwierząt. Do tego małe grupy i najbardziej doświadczona kadra oraz brak starszych dzieci. W Radowie rządzić będą niepodzielnie maluchy, które będą miały do wyboru sprawdzone programy jak: Klub Ogrodnika, obóz konny, kolonie językowe czy survival kids.

 

Kolonie letnie 2019
Tak wygląda nasz ośrodek w Radowie w jesienno-zimowej scenerii

 

Kolonie sportowe w Czaplinku

Czaplinek to od kilku lat mekka miłośników sportów wodnych. Kajaki, narty wodne, nurkowanie, windsurfing czy żagle + bardzo intensywne programy. W sezonie Lato 2019 również królować będą sporty wodne, natomiast jedną z nowości będzie obóz rowerowy dla bardziej doświadczonych cyklistów.

 

Pojezierze Drawskie - Polska Jest Fajna
Ośrodek Drawtur w Czaplinku – tu odbywać się będą kolonie letnie 2019 z wodnymi programami i … obóz rowerowy

 

Kolonie nad morzem 2019 – Niechorze

Najczęściej wybierany obóz młodzieżowy nad morzem. Sprawdzony ośrodek w centrum Niechorza. Fajny program, blisko morza, wyjścia na dyskoteki i dużo dobrej zabawy. W sezonie Lato 2019 kolonie w Niechorzu przeznaczone będą wyłącznie dla młodzieży – programy dla młodszych przeniesione zostały do Łukęcina.

 

Kolonie nad morzem – Łukęcin

Doskonała kuchnia, świetna lokalizacja i doskonała infrastruktura do organizacji np. obozów tanecznych.  Kolonie w Łukęcinie to propozycje dla aktywnych dzieci. Wśród propozycji na sezon Lato 2019 znajdą się na pewno: kolonie tenisowe, taneczne, sportowe. Wszystkie programy dostępne będą już w grudniu, a my jedziemy sprawdzić kolejne ośrodki…

 

kolonie letnie 2019 - OW Wrzos

 

1 Comment

Join the discussion and tell us your opinion.

Beatareply
14 listopada 2019 at 5:27 pm

Ciekawy artykuł, fajne pomysły

Leave a reply