W gościnie na planie programu Miasto Kobiet

Serwis kolonieiobozy.net stał się jednym z największych portali w Polsce zajmujących się wypoczynkiem dla dzieci i młodzieży. Na zaproszenie redakcji TVN Style rozmawialiśmy w studiu w Warszawie jak dziś wyglądają obozy młodzieżowe oraz jak ustrzec się przed pułapkami czyhającymi na małoletnich uczestników. Przyczynkiem do dyskusji był artykuł zamieszczony w jednym z ogólnopolskich tygodników i komentarz do niego umieszczony na naszym blogu.

 

Jak wyglądają obozy młodzieżowe

Wśród gości była uczestniczka zagranicznych obozów młodzieżowych, wychowawczyni i właściciel serwisu Kolonie i Obozy.NET. Dyskusja była momentami burzliwa ale nadzwyczaj merytoryczna i zakończyła się zgodą wszystkich stron. Należy sprawdzać na jakie obozy wysyłamy młodzież i wybierać sprawdzone oferty.

Materiał z dyskusji został wyemitowany w programie Miasto Kobiet, prowadzonym w TVN przez Dorotę Wellmann i Paulinę Młynarską, relację ze spotkania znajdziecie na Przedreptać Świat, a najlepsze, sprawdzone kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe tylko na Kolonie i Obozy.net

Share your thoughts