serwis kolonie i obozy 2016

Doskonały sezon dla naszego serwisu z koloniami

2016 rok to kolejny rok, w którym należący do Mandalaj serwis osiągnął doskonałe wyniki zarówno pod względem oglądalności jak i sprzedaży. Dziękujemy.

 

Serwis Kolonie i Obozy na fali wzrostów

Proces liftingu naszego serwisu zajmującego się koloniami dobiegł końca, a sądząc z opinii oraz ilości rezerwacji, trafiliśmy w Państwa gusta. Cieszy mnie to tym bardziej, że osobiście zajmowałem się procesem zmian 😉

Sezon Lato 2016 powoli zbliża się do końca więc czas na pierwsze podsumowania. Przede wszystkim to był bardzo dobry sezon dla Kolonie i Obozy.NET Zanotowaliśmy kolejny już wzrost sprzedaży, a liczba osób, która skorzystała z naszych usług w te wakacje znacząco przekroczyła magiczną barierę 1000 osób. W szczycie sezonu Kolonie i Obozy.NET odwiedzało ponad 27 000 unikalnych użytkowników w miesiącu.

Ogromnie dziękujemy za okazane zaufanie i zapraszamy w następnym sezonie. Już teraz możemy zdradzić, że planujemy sporo nowości, podpisaliśmy umowę z nowym kontrahentem, dzięki czemu nasza oferta wzbogaci się o kilka niezwykle ciekawych ośrodków i kilkadziesiąt wyjątkowo aktywnych programów w segmencie kolonie Premium. Szczegóły już w listopadzie.

Share your thoughts