Biuro Podróży Mandalaj członkiem Polskiej Izby Turystyki

Z radością informujemy, że Biuro Podróży Mandalaj zostało przyjęte do grona biur zrzeszonych w Polskiej Izbie Turystyki, największej organizacji turystycznej w Polsce.Tu znajdziesz dodatkowe informacje na temat biura Mandalaj oraz Polskiej Izby Turystyki

Biuro Podróży Mandalaj w Polskiej Izbie Turystyki

Polska Izba Turystyki to największa i najstarsza organizacja w Polsce zrzeszająca biura podróży i firmy związane z turystyką działająca od 1990 roku. Do PIT-u należą między innymi  najważniejsze i największe biura podróży w Polsce ale też  towarzystwa ubezpieczeniowe, wyższe szkoły turystyczne, znani przewoźnicy czy gestorzy bazy noclegowej. Z radością informujemy, że od czerwca 2020 Biuro Podróży Mandalaj jest częścią tego szacownego grona 😉

  • Więcej informacji o Polskiej Izbie Turystycznej znaleźć można na stronie: www.pit.org.pl

 

Informacje na temat biura Mandalaj

Biuro Podróży Mandalaj działa na rynku od blisko 12 lat. Letnią specjalizacją Mandalaj sa aktywne Kolonie i Obozy dla dzieci i młodzieży, a należący do biura serwis, jest jednym z największych w Polsce.

Zimową marką Mandalaj jest Yeti Club zajmujący się wyjazdami narciarskimi zawierającymi szkółki narciarskie dla dzieci.

Biuro prowadzi również serwis o podróżach, który w 2018 roku zajął 3 miejsce w rankingu Polskie Blogi Podróżnicze w Google, a rok później został  nominowany do prestiżowej nagrody Travellery – National Geographic.

Krótką historię firmy i dodatkowe zdjęcia znaleźć można tutaj.

Informacje na temat biura Mandalaj. W 2019 roku serwis należący do firmy został wyróżniony nominacją do Travellerów organizaowanych przez National Geographic.

 

Szukasz dodatkowych informacji na temat  Biura Podróży Mandalaj? Znajdziesz je między innymi pod tym linkiem.

Share your thoughts