Nowa oferta na Wyjazdy Narciarskie 2021 z dziećmi

Mimo, że lato w pełni, to coraz więcej osób pyta nas o wyjazdy narciarskie 2021 z polskimi szkółkami. W szczególności o to, czy w związku z koronawirusem, wyjazdy do Włoch czy Austrii się odbędą…

Nowa oferta na wyjazdy narciarskie 2021 z polskimi szkółkami

Pragniemy zapewnić, że pracujemy już nad nową ofertą wyjazdów narciarskich na sezon Zima 2021, która jak zwykle powinna pojawić się 1.09. Oczywiście stałe elementy programów nie ulegną zmianie. Nadal głównym elementem odróżniajacym nas od biur podróży organizujacych wyjazdy narciarskie, będa szkolenia narciarskie i polskie szkółki narciarskie z opieką dla dzieci oraz przedszkola narciarskie organizowane przez najlepszych, polskich instruktorów.

Na pewno ze względu na niepewną sytuację ograniczymy ilość nowych kierunków, natomiast większość regionów czy hoteli znanych z ubiegłorocznych wyjazdów na narty realizowanych pod szyldem Yeti Club i Allegra Ski Team pozostanie niezmieniona.

  • pełną ofertę w najniższych cenach znajdziecie jak zwykle na YetiClub.pl 

 

Wyjazdy na narty a koronawirus

Na ten moment sytuacja epidemiczna w rejonach narciarskich Włoch i Austrii jest już opanowana, a całoroczne stacje narciarskie od miesiąca działają już bez przeszkód. Ze względu jednak na wciąż panujące ryzyko, na pewno będziemy mocniej promowali hotele mniejsze, bardziej kameralne, w których łatwiej zachować dystans społeczny. Wdrażane będą również wszelkie, niezbędne środki ostrożności i większy reżim sanitarny.

Pracujemy też nad pewnymi rozwiązaniami, dotyczącymi ewentualnych rezygnacji, które – jesteśmy pewni – z pewnością przypadną Wam do gustu i zachęcą do dokonywania wcześniejszej rezerwacji.

 

Promocja na wyjazdy narciarskie 2021 i polecane oferty

Tradycyjnie już jak co roku,  od 11 lat 😉 we wrześniu będzie można skorzystać z promocyjnych cen przeznaczonych szczególnie dla Stałych Klientów Yeti Club.

Wśród propozycji szczególną uwagę warto będzie zwrócić na znane i lubiane ośrodki i hotele jak:

  • Kameralny, o wysokim standardzie hotel Moerish w Austrii
  • Ze względu na mniejszy tłok na stoku drugą młodość mogą przeżyć hotele Club Alpino i Eghel we włoskiej Folgarii – idealne na wyjazdy narciarskie dla początkujących i rodzin z małymi dziećmi
  • Wartym uwagi będzie też hotel Miramonti położony niedalek fajnego, kameralnego regionu Alpe di Siussi

Opisy wszystkich obiektów z ubiegłego roku znajdziecie już Państwo na YetiClub.pl, a pełna oferta z cenami i terminami już od 1.09

Zapraszamy!

poradnik na wyjazdy narciarskie 2021
Rodzinne Wyjazdy narciarskie 2021 – dokąd wybrać się na narty z dziećmi?

Tu pisaliśmy więcej o naszym zimowym mini folderku poradnikowym  – można go tam również pobrać 😉

Share your thoughts