Mandalaj - kolonie dla dzieci w Mielnie na Lato 2020

Kolonie dla dzieci w Mielnie – nowość na Lato 2020

Kolonie dla dzieci w Mielnie to jedna z nowości w ofercie Mandalaj. Oczywiscie jak większość ośrodków pojechaliśmy sprawdzić sam ośrodek jak i atrakcje przygodtowane dla dzieci. A oprócz aktywności znanych z innych obozów pojawią się na przykład Alpaki…

 

Nowosć na Lato 2020 – kolonie dla dzieci w Mielnie

Mielno to jeden z najbardziej znanych kurortów nad polskim morzem. Do tej pory kojarzył się jednak głównie z imprezami, jednak od wielu lat włodarze gminy starają się ten wizerunek zmienić. I faktycznie, ci którzy w Mielnie byli kilkanaście lat temu – gdy na głównej ulicy królowaly ośrodki należące do FWP – mogą wielu miejsc nie poznać. Nowoczesne apartamenty wypierają starą zabudowę, a obok budek z lodami i kebabami powstają sympatyczne knajpki.  Czy warto jednak zdradzić Dąbki, Mrzeżyno czy Władysławowo i w sezonie Lato 2020 wybrać kolonie dla dzieci w Mielnie?

 

Doskonała lokalizacja

Ośrodek Słoneczny Brzeg, w którym zakwaterowani będą uczestnicy jest rewelacyjnie położony. Pomiędzy Mielnem, a Unieściem, pomiędzy morzem Bałtyckim, a jeziorem Jamno. Do pięknej, piaszczystej plaży od naszych pawilonów jest w linii prostej może ze 150-200 metrów. W czasie sztormu  można wyjść na zewnątrz i słuchać szumu morza. Tyle samo dzieli ośrodek od jeziora i przystani należącej do Politechnik Koszalińskiej.

Co ważne, dookoła ośrodka jest zdecydowanie rzadsza zabudowa niż w centrum, co sprawia że na plaży nie jest tak tłoczno jak przy samej promenadzie. Dodatkowo, tuż przy pawilonach znajduje się ogromny jak na mieleńskie warunki teren rekreacyjny, a wszystkie pokoje są po remoncie.

Mielno - pokój w ośrodku słoneczny brzeg
Kolonie dla dzieci w Mielnie – pokój

 

Wyremontowane pokoje i łazienki oferują zdecdowanie wyższy standard wypoczynku niż wiele innych, nadmorskich ośrodków przeznaczonych do wypoczynku dla dzieci.

 

Program z wycieczką do Alpak

Oczywiście morze, plaża i pokoje po remoncie to nie wszystko. Jak zwykle – od kilkunastu już lat – głównym argumentem przemawiającym za naszymi propozycjami będzie program. Kolonie w Mielnie to propozycje rekreacyjne ale z dużą ilością atrakcji czekających na uczestników. Dodatkowo dla grupy starszej przewidzieliśmy wyjście do parku linowego, a dla maluchów niezwykłę spotkanie z Alpakami… Więcej informacji na temat atrakcji znajdziecie w programie – link na górze strony.

Alpaki - wycieczka podczas kolonii nad morzem
Jedna z atrakcji czekających na uczestników kolonii dla dzieci w Mielnie to wizyta u Alpak

 

Share your thoughts