Wycieczki do Uzbekistanu 2020 – nowość w ofercie Mandalaj

Wycieczki do Uzbekistanu 2020 to kolejna nowość w ofercie Mandalaj i początek współpracy z serwisem wakacje.pl. Spędziliśmy blisko miesiąc sprawdzając co warto zobaczyć w Uzbekistanie…

 

Wycieczki do Uzbekistanu 2020

Wycieczki egzotyczne to kolejna odsłona uzupełniania oferty Mandalaj o wyjazdy dla dorosłych. Jak zwykle nasze propozycje będą starannie wyselekcjonowane, a wcześniej sami wszystko sprawdzimy na sobie. Tym razem wybraliśmy się na Jedwabny Szlak by zobaczyć co warto zobaczyć w Uzbekistanie oraz przygotować kolejny przewodnik dla naszych Klientów.

Wycieczki do Uzbekistanu 2020, którą znajdziecie pod poniższym linkiem (na tą chwilę do wyboru jest 7 programów) to starannie wyselekcjonowane propozycje łączące ciekawy program i bezpieczeństwo wyjazdu gwarantowane przez największych organizatorów. Dodatkowo będziecie mieli mozliwość dokupienia promesy „Pewne Wakacje” zabezpieczającą Państwa na wypadek odwołania wycieczki przez Organizatora czy na przykład ogłoszenia jego niewypłacalności. Takie zabezpieczenie dostępne jest jedynie u naszego partnera!

 

 

Co warto zobaczyć w Uzbekistanie?

Jak zawsze zależy nam, żeby nasi Klienci mieli najwięcej informacji z pierwszej ręki. Dlatego już wkrótce, w serwisie Przedreptać Swiat, znajdziecie szczegółową relację z naszego rekonesansu, mnóstwo zdjęć i informacji praktycznych. Mamy nadzieję, że przygotowane materiały pomogą w podjęciu decyzji i wybraniu swojej wymarzonej wycieczki do Uzbekistanu. A już dziś możemy zapewnić, że zdecydowanie warto wybrać się na wycieczkę Jedwabnym Szlakiem, tym bardziej, że od tego roku obywatele Polski nie potrzebują wiz do Uzbekistanu.

Więcej informacji znajdziecie na PrzedreptacSwiat.pl

Zapraszamy!

wycieczki do Uzbekistanu 2020
Nowa oferta egzotyczna Mandalaj. Wycieczki do Uzbekistanu 2020 i wycieczka do Kazachstanu to początek – sprawdziliśmy co warto zobaczyć i czego się spodziewać…

 

O nowych propozycjach wycieczek rekomendowanych przez Mandalaj będziemy również pisali tutaj.

Share your thoughts