Najlepsze Kolonie dla Dzieci 2023

Zobacz Najlepsze Kolonie dla Dzieci 2023

Od 15 lat mamy Najczęściej Wybierane i Najlepiej Oceniane Kolonie i Obozy. Ruszamy ze sprzedażą wyjazdów na kolejny sezon. Zobacz Najlepsze Kolonie dla Dzieci 2023 i zarezerwuj nawet 550 zł taniej

Dlaczego warto jechać z nami na Kolonie i Obozy?

Od 15 lat specjalizujemy się w aktywnych wyjazdach dla Dzieci i Młodzieży. Szczególnie w tych aktywnych: wędrownych, żeglarskich, paintballowych, survivalowych czy sportowych. Co roku wyjeżdża z nami kilka tysięcy dzieci, z których duża część wybiera naszą ofertę kolejny rok z rzędu.

 

więcej informacji o naszym biurze podróży znajdziecie w zakładce o nas – zobacz oraz na kolonieiobozy.net – zobacz, a krótkie podsumowanie naszej 15-letniej działalności tutaj.

 

 

Dlaczego warto wybrać nasze Kolonie dla Dzieci 2023?

  • Starannie dobieramy kontrahentów, żeby zapewnić jak najlepszą jakość naszych wyjazdów oraz jak najlepszy stosunek ceny do jakości.
  • Jesteśmy członkami Polskiej Izby Turystyki.
  • Wszystkie nasze Kolonie i Obozy są zawsze zgłaszane do odpowiedniego Kuratorium, które zatwierdza między innymi naszą Kadrę Wychowawców i Instruktorów.
  • Osobiście sprawdzamy wszystkie miejsca, a w trakcie sezonu kontrolujemy przebieg imprez. Tylko ostatniego lata nasz Mandalajowóz odwiedzający nasze kolonijne ośrodki zrobił po Polsce ponad 7000 km.
  • Działamy legalnie, nie wspieramy szarej strefy! Wasze wpłaty są w pełni bezpieczne, zabezpieczone przez Gwarancję Bankową lub Polisę Ubezpieczeniową Organizatora Turystyki, której numer znajduje się zawsze na umowie oraz dodatkowo przez Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Aktualne propozycje wyjazdów znajdziecie w naszym specjalny serwisie dedykowanym do wyjazdów dla Dzieci i Młodzieży –> kolonieiobozy.net

 

 

Super Promocje na Kolonie dla Dzieci 2023

Im szybsza rezerwacja, tym większy rabat. Od 100 zł do nawet 400 zł za wczesną rezerwację + przy wybranych Koloniach i Obozach rabat można łączyć z dodatkowymi zniżkami dla Rodzeństwa czy Przyjaciół. Łącznie można oszczędzić nawet 550 zł. Warto jednak pamiętać, że liczba miejsc w promocji jest limitowana w każdym terminie.

Szczegóły promocji na Najciekawsze Kolonie dla Dzieci 2023 znajdziecie w naszym serwisie – zobacz, a wszystkie Kolonie i Obozy dostępne aktualnie w obniżonych cenach dostępne są tutaj.

Promocje na Kolonie dla Dzieci 2023

Share your thoughts