centrum podróży mandalaj

Podsumowanie roku w Centrum Podróży Mandalaj

Rok 2022 był 14 rokiem dla naszego serwisu kolonieiobozy.net Co działo się w tym czasie w Centrum Podróży Mandalaj?

14 sezon kolonieiobozy.net

Nie do wiary, że minęło już tyle lat. Pamiętamy jak dziś gdy wszyscy patrzyli na nas jak na ludzi z innej planety gdy mówiliśmy, że trzeba inwestować w internet. Podczas gdy inni drukowali w tysiącach katalogi i otwierali oddziały w różnych miastach, my tworzyliśmy serwis internetowy. Wiedzieliśmy, że żaden katalog nie udźwignie tylu tysięcy zdjęć, którymi dysponowaliśmy, filmików do drukowanego katalogu też nie wstawimy, a oddziałów firmy na całym świecie nie damy rady otworzyć. Tak, na całym świecie… Bo dziś mamy klientów nie tylko z polski ale z Wielkiej Brytanii, Norwegii, Stanów Zjednoczonych, a nawet tak odległych zakątków jak Wietnam, Chiny czy afrykańskie kraje 😉

Co działo się w Centrum Podróży Mandalaj w roku 2022?

 

Centrum Podróży Mandalaj

 

To był dobry rok dla Centrum Podróży Mandalaj

Po raz kolejny zwiększyliśmy liczbę klientów – dziękujemy za zaufanie – i powoli zbliżamy się do magicznej liczby 4000 klientów rocznie. Szukaliśmy nowych miejsc na Kolonie i Obozy między innymi w Rumunii, na Węgrzech czy w Turcji. Tylko w wakacje nasz Mandalajowóz zrobił ponad 7000 km jeżdżąc po Polsce i sprawdzając co dzieje się na naszych Koloniach.

Ale oprócz tego wspomogliśmy też Stowarzyszenie People for People oraz Turystyczna Organizacja Otwarta w Akcji Wakacje Marzeń, dzięki której udało się wysłać na wypoczynek dwadzieścioro dzieci z Domów Dziecka oraz organizację Festiwalu Podróżniczego Trawers w Koszalinie.

 

Więcej informacji o naszej historii i poczynaniach przez ostatnie 15 lat znajdziecie na stronie kolonieiobozy.net w zakładce: O nas w obiektywie.

 

Share your thoughts