Nowa witryna Centrum Podróży Mandalaj w Koszalinie

Zewnętrzna witrynka Centrum Podróży Mandalaj w Koszalinie otrzymała nowe życie. To kolejny etap działań związanych z identyfikacją wizualną firmy. Podobne grafiki znajdują się bowiem na samochodach firmowych, banerach, firmowych gadżetach czy koszulkach…

Centrum Podróży Mandalaj w Koszalinie z nową witryną

Tak wygląda aktualnie Centrum Podróży Mandalaj w Koszalinie od zewnątrz. Po długich konsultacjach nasze biuro otrzymało zupełnie nowy wygląd. Grafika została zaprojektowana specjalnie dla nas, przez krakowskiego  żeglarza i rysownika Filipa Sułkowskiego i jest kolejnym krokiem mającym na celu poprawę identyfikacji wizualnej firmy. Podobne rysunki jeżdżą już bowim na samochodach firmowych, znalexć je można też między innymi na mandalajowych gadżetach czy koszulkach.

Biuro Mandalaj w Koszalinie.

 

Co znajduje się na grafice?

Grafika w założeniu miała nawiązywać do głównych elementów działalności prowadzonej przez Mandalaj. Dlatego też na rysunku znajdują się liczne odwołania do aktywnego wypoczynku: namiot, wspinaczka, żagle czyli jednym słowem aktywne kolonie i obozy – zobacz ofertę.

Góra w tle ma symbolizować znak graficzny firmy. Okno środkowe, to naturalne przejście pomiędzy sezonem letnim i zimowym, w którym specjalizacją biura są wyjazdy narciarskie z polskimi szkółkami – zobacz.

 

Wykonanie witryny

Witrynę dla Centrum Podróży Mandalaj wykonała firma Studio M z Koszalina, która zajmowała się już naszymi wcześniejszymi projektami. Specjalna folia stanowiąca podkład pod właściwym nadrukiem sprawia wrażenie „witrażu” i szczególnie ładnie wygląda w godzinach wieczornych.

Centrum Podróży Mandalaj w Koszalinie - nasze biuro
Mandalaj Koszalin – nasze biuro obsługi po zmroku

Share your thoughts