Kolonie letnie 2019 - Romanówka

Nowe ośrodki na Kolonie 2019 w Polsce

Zobacz nasze nowe propozycje na Super Kolonie 2019 w Polsce. Jeszcze ciekawsze programy i kolejne lokalizacje: Szklarska Poręba, Łeba, Muszyna ale ie tylko…

 

Kolonie 2019 w Polsce

Oprócz naszych sprawdzonych kolonii i obozów, co roku staramy się przygotować garść nowych propozycji i lokalizacji. Wśródk propozycji na super kolonie 2019 w Polsce  pojawiło się sporo nowych ośrodków i jeszcze ciekawszych programów. Wystarczy wspomnieć obóz młodego weterynarza czy kolejne programy związane z lego czy robotyką.

Ale ciekawych wyjazdów w naszej nowej ofercie na Lato 2019 pojawiło się znacznie więcej. Szklarska Poręba, Muszyna (świetny ośrodek z parkiem wodnym i widokiem na góry) czy Łeba to nie jedyne nowe lokalizacje. Poniżej krótki przegląd  najważniejszych ośrodków, które znajdziecie w naszym serwisie kolonieiobozy.net

 

Szklarska Poręba + super wycieczki

Bardzo fajny ośrodek to tylko jeden z atutów naszych nowych obozów w Karkonoszach. Tym najważniejszym magnesem są rewelacyjne wycieczki na przykład do Skalnego Miasta, Wiednia czy Pragi.

Obozy dla dzieci w Szklarskiej Porębie
Nasz nowy ośrodek na kolonie letnie 2019 w Szklarskiej Porębie

 

Kolonie  2019 w Polsce  dla najmłodszych

Romanówka to nasz kolejny ośrodek przeznaczony tylko na kolonie dla najmłodszych. Małe grupy i świetne programy to niewątpliwe zalety kolonii w Romanówce. Młody Weterynarz, Brygada Nerf czy Wakacyjny Mikser to programy wśród których każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Natomiast bez wątpienia najważniejszą atrakcją ośrodka jest własne, unikatowe ZOO znajdujące się na jego terenie.

Kolonie dla dzieci w Romanówce

 

Muszyna – kolonie letnie w górach

Muszyna powinna zwrócić uwagę szczególnie tych, którzy kochają góry ale równocześnie uwielbiają wodę i kąpiele. Ośrodek posiada bowiem kompleks basenów z niesmowitym widokiem na okoliczne szczyty. No i oczywiście programow wypoczynku też nie można niczego zarzucić 😉 Skonstruowane są w taki sposób, że każdy może ułożyć sobie z atrakcji fakultatywnych swój idealny wyjazd.

Kolonie w Muszynie - basen
Kompleks basenów w ośrodku w Muszynie.

 

Rogowiec – kolonie tematyczne 2019

Rogowiec to kolejny ośrodek, który pojawił się w naszej ofercie na kolonie 2019 w Polsce. Jakie programy realizowane będą w tym uroczym miejscu? Na przykład ukinatowe kolonie z hulajnogą czy obóz tenisowy. Ale również kolonie w siodle, obóż militarny czy survivalowy.

Kolonie 2019 w Polsce - Rogowiec

 

Zobacz też informacje na temat wiosennej promocji na Kolonie Premium

Share your thoughts