Kolonie dla Dzieci w Polsce na Lato 2024

Nowości na Kolonie dla Dzieci w Polsce na Lato 2024

Już jest! Nowa oferta na Kolonie dla Dzieci w Polsce na Lato 2024. Sprawdziliśmy co nowego pojawiło się wśród propozycji…

 

Kolonie dla Dzieci w Polsce na Lato 2024

Jeśli ktoś woli samodzielnie przekopać się przez całą ofertę zawierającą ponad 120 propozycji Kolonii w Polsce dla Dzieci i Młodzieży na Lato 2024, to programy, dostępne terminy i ceny znajdzie w tym miejscu: kliknij i sprawdź.

Poniżej natomiast skupimy się na nowościach, a trochę ich jest. Od Kolonii z nauką gry w Szachy i Brydża po obóz ze sztukami walki…

Aktywne Kolonie i Obozy dla Dzieci i Młodzieży w Polsce

 

Kolonie dla Najmłodszych Dzieci w Polsce na Lato 2024

3 nowe programy znajdziecie w Radowie Małym. To ośrodek, w którym od kilkunastu już lat realizowane są jedne z Najlepiej Ocenianych Kolonii dla Najmłodszych. Wysokie oceny i popularność Kolonii w Radowie wynikają z ciekawych programów, mniejszych niż standardowo grup i faktu, że ośrodek przeznaczony jest wyłącznie na Kolonie dla Maluchów.

Nowość z ubiegłego roku – Kolonie z Lego i Robotami – spotkała się z bardzo ciepłym odzewem oraz świetnymi opiniami i dlatego program ponownie znajduje się w ofercie na Lato 2024.

Natomiast z całkowitych nowości realizowanych w Radowie w nadchodzące wakacje warto zwrócić uwagę na takie kolonie jak:

  • Króliczkowe Love – podczas obozu każdy uczestnik będzie sprawował codzienną opiekę nad powierzonym mu na okres całego pobytu króliczkiem. Dodatkowo w programie znajdzie się też: hodowanie roślin, stworzenie własnego lasu w słoiku, rozpoznawanie głosów zwierząt, tworzenie własnych przekąsek, napojów… I wiele innych atrakcji.

 

  • Toca Love Boca – dużo przygód i jeszcze więcej gier i zajęć zwiększających kreatywność maluchów. W programie dużo śpiewania, tworzenie własnych koszulek, występy sceniczne, zagadki detektywistyczne… I oczywiście moc dobrej zabawy z uczestnikami z innych programów tematycznych.

 

  • Kolonie z MINDFULLSNES – unikatowy program kolonii dla dzieci w Polsce z ćwiczeniami koncentracji, zajęciami sensorycznymi, ćwiczeniami dla ciała i duszy, grami uważnościowymi… Jeśli Twoje dziecko ma problemy z koncentracją, to być może będzie to doskonały pomysł na Kolonie dla Dzieci w Polsce na Lato 2024.

 

Wyżej wymienione programy znajdziecie w tym miejscu – zobacz

 

Kolonie dla Dzieci w Polsce - Radowo Małe - Kolonie dla Najmłodszych
W Radowie Małym od kilkunastu lat realizowane są jedne z najlepiej ocenianych Kolonii dla Małych Dzieci w Polsce.

 

Kolonie dla dzieci z nauką gry w szachy i brydża

To zupełnie nowy program obozu dla dzieci realizowany jednak w doskonale znanym i lubianym ośrodku na Mazurach.  Na miejscu jest piaszczysta plaża, park linowy, sprzęt rekreacyjny także okazji do aktywnego spędzania czasu na pewno nie zabraknie. Natomiast motywem przewodnim są szachy i brydż.

W programie Kolonii przewidziano codzienne zajęcia gry w szachy i brydża: 8 dni po min. 2 godz dziennie z instruktorem Dariuszem Strzęboszewskim. A później…

Hulaj dusza… Harce i swawole w gronie rówieśników.

Szczegółowy program i dostępne terminy znajdziecie w tym miejscu – zobacz.

 

Obóz dla Dzieci z elementami Samoobrony i Sztuk Walki

Na drugim biegunie znajdują się Obóz łączący w sobie Sztuki Walki i elementy Samoobrony. Obóz realizowany jest w Dąbkach nad morzem i przeznaczony jest dla Dzieci w wieku 10-14 lat.

W trakcie obozu planowanych jest 8 godzin zajęć z brazylijskiego Jiu Jitsu podczas których poznamy jedną ze sztuk walki odgrywającą znaczącą rolę w zawodach MMA (Mixed Martial Arts). To sztuka walki, w której mniejszy zawodnik z sukcesem może rywalizować z przeciwnikami o większej sile fizycznej i masie…

Jiu Jitsu to motyw przewodni tego obozu ale atrakcji jest dużo więcej. Kajaki, rowery wodne, SUP-y, kąpiele wodne i słoneczne, gry i zabawy integracyjne…

A dla chętnych dodatkowo: 

  • park wodny
  • park linowy
  • park trampolin
  • spływ kajakowy

Szczegóły tego obozu na Lato 2024 znajdziecie w tym miejscu – zobacz

 

Kolonie dla Dzieci i Młodzieży na Lato 2024

 

Jeszcze więcej nowości na Kolonie dla Dzieci w Polsce na Lato 2024

To jednak nie wszystko jeśli chodzi o nowości na wyjazdy letnie dla Dzieci i Młodzieży na Lato 2024.

W Jastrzębiej Górze nad morzem realizowane będą Kolonie z Harrym Potterem oraz zapowiadający się bardzo ciekawie obóz w 8 Dni Dookoła Świata.  Całkowitą NOWOŚCIĄ są też Kolonie Książkowe pod patronatem Marysi Krasowskiej.

W Ustce odbywać się będzie Obóz Kondycyjny ze SPA dla Dzieci i Młodzieży. Natomiast z nowości w Darłówku warto spojrzeć na Kolonie z Hulajnogą oraz Obóz Kreatywny z Youtuberką Polishnotes.

Dużo nowości na Lato 2024 znajdziecie też na Obozach w Górach.

Zakopane to obóz Na górskim Szlaku Przygody i Kolonie z wyjazdem do słynnego Parku Rozrywki Energylandia. Z kolei na Koloniach dla Dzieci w Muszynie, w sezonie Lato 2024 możecie też wybrać takie programy jak:

  • Kolonie Wynalazców
  • Obóz dla Majsterkowiczów
  • Kolonie z Nauką Gotowania…

I to jeszcze nie koniec NOWOŚCI na Kolonie dla Dzieci na Lato 2024…

Jeśli chcecie być na bieżąco to zachęcamy do polubienia i obserwowania naszego profilu na FB – dołącz.  A już wkrótce sprawdzimy też co nowego szykuje się w kategorii Zagraniczne Obozy Młodzieżowe na Lato 2024.

Materiał znajdziesz w tym miejscu.

 

Kolonie i Obozy dla Dzieci w Bieszczadach

Share your thoughts