Zimowiska dla Dzieci na Ferie Zimowe 2024

Zimowiska dla Dzieci na Ferie Zimowe 2024 – nowa oferta

Nowa oferta na Zimowiska dla Dzieci na Ferie Zimowe 2024 już jest! Teraz nawet – 400 zł taniej…

 

Sprawdzone Zimowiska dla Dzieci na Ferie Zimowe 2024

Szukasz fajnego i sprawdzonego wyjazdu zimowego dla Dziecka? Koniecznie zobacz naszą nową ofertę na Zimowiska dla Dzieci na Ferie Zimowe 2024.

Wśród propozycji znajdziesz nie tylko obozy narciarskie i snowboardowe (w Polsce i za granicą) ale też szeroki wybór zimowisk tematycznych jak:

  • zimowiska artystyczne
  • z nauką jazdy konnej
  • survivalowe i militarne
  • z nauką gotowania, z Lego, książkami, wycieczkami na baseny termalne i wiele, wiele innych…

Nie zabraknie też naszego HIT-u, który od kilku lat bije rekordy popularności czyli Zimowiska dla Młodzieży w Londynie. Na Ferie Zimowe 2024 do Londynu będziemy wylatywali aż z 4 lotnisk w Polsce.

  • w tym miejscu znajdziesz aktualne programy, terminy i ceny Zimowisk dla Dzieci na Ferie Zimowe 2024 oraz Obozów Narciarskich i Snowboardowych

 

Promocja na Zimowiska dla Dzieci na Ferie Zimowe 2024

 

 

Promocja na wyjazdy zimowe – nawet – 400 zł taniej…

Teraz większość naszych Zimowych Obozów dla Dzieci i Młodzieży możesz kupić w jeszcze lepszej cenie! Przy odpowiednio wcześniej rezerwacji skorzystać można z atrakcyjnych rabatów sięgających nawet – 400 zł. Liczba miejsc w promocji jest ograniczona w każdym terminie, a kwota rabatu może się różnić w zależności od wybranego zimowiska.

Poniżej znajdziecie podstawowe informacje na temat aktualnych promocji na Zimowiska na Ferie Zimowe 2024. Szczegóły dostępne są zawsze w opisie danego wyjazdu (patrz link powyżej).

  • Przy rezerwacji do 25.09 większość wyjazdów w Polsce i wybrane obozy narciarskie i snowboardowe w Polsce i za granicą można zarezerwować ze zniżką nawet – 400 zł
  • do 9.10 wybrane wyjazdy dla dzieci na Ferie Zimowe dostępne są z rabatem do – 300 zł
  • A Obóz Narciarski i Snowboardowy na Słowacji w październiku można zarezerwować ze zniżką nawet – 700 zł

 

 

Zimowiska z Rodzicami na Ferie Zimowe 2024

Jeśli natomiast Twoje dziecko jest zbyt małe na samodzielny wyjazd lub chcecie wspólnie wyjechać na Ferie Zimowe, to z pewnością zainteresuje Was nasza oferta Zimowisk z Rodzicami. W tym sezonie Rodzinne Wyjazdy na Narty wraz ze szkółkami dla Dzieci, a często i z dodatkowym programem animacji realizowane będą między innymi w Polsce, Włoszech i Austrii.

Do zobaczenia na stoku!

 

A więcej aktualności z życia naszego Biura Podróży znajdziecie w sekcji Aktualności – zobacz.

Share your thoughts