Sprawdzone Obozy dla Młodzieży za granicą - Mandalaj

Mamy Najlepsze Obozy dla Młodzieży za Granicą.

Dlaczego od 15 lat mamy najlepsze obozy dla młodzieży za granicą? Bo sprawdzamy wszystko osobiście…

 

Sprawdzone Obozy dla Młodzieży za Granicą

Okres pomiędzy sezonem zimowym, a sezonem letnim jest zawsze czasem niezwykle intensywnym dla Mandalajowej Ekipy. Trzeba sprawdzić stare miejsca, poszukać nowych, przygotować materiały na stronę, poprawić opisy, spotkać się z kontrahentami…  Samo się nie zrobi 🙂 Ale dzięki temu już od 15 lat mamy Sprawdzone i Najlepsze Obozy Młodzieżowe za granicą…

  • w tym miejscu znajdziesz Sprawdzone Obozy dla Młodzieży za Granicą na Lato 2023

 

Bułgaria, Hiszpania, Francja, Włochy…

Rok temu robiliśmy szkolenia z oferty dla naszej Ekipy z Działu Obsługi Klienta i szukaliśmy nowych miejsc między innymi w Rumunii czy Turcji – więcej o tym pisaliśmy tutaj. Przed sezonem Lato 2024 najczęściej można nas było spotkać w Hiszpanii, Włoszech i Bułgarii co wynika z faktu, że są to nasze najchętniej wybierane kierunki.

I najlepiej się sprzedające… Ledwo wyjechaliśmy z Hiszpanii, a okazało się, że większość miejsc została wyprzedana. Kolejna delegacja skutkuje pojawieniem się w ofercie dodatkowych programów obozów młodzieżowych połączonych ze zwiedzaniem – zobacz nowe obozy młodzieżowe w Hiszpanii.

Wizyty we Włoszech związane są głównie z wprowadzeniem nowej oferty rodzinnych wyjazdów do Folgarii i nad jezioro Garda – zobacz.

Także wszystko sprawdzone – jak zwykle osobiście – można spokojnie czekać do pierwszych wakacyjnych wyjazdów 😉

 

Mandalaj - najlepsze obozy dla młodzieży za granicą.

Share your thoughts