Kolejny sezon wyjazdów narciarskich Yeti Club

Kolejny sezon wyjazdów narciarskich Yeti Club z Przedszkolami narciarskimi i Polskimi Szkółkami już za nami. Zobacz jak było…

 

Polskie Szkółki Narciarskie Yeti Club

Yeti Club to zimowa marka należąca do Biura Podróży Mandalaj. Od 15 lat zajmujemy się wyjazdami narciarskimi z Polskimi Szkółkami Narciarskimi, a od 12 lat większość zagranicznych wyjazdów realizujemy wspólnie z instruktorami z Allegra Ski Team.

Jak było na naszych wyjazdach narciarskich w sezonie Zima 2023?

Nieco bardziej kameralnie ale po raz pierwszy od 3 lat bez obostrzeń i ograniczeń 😉 Jeździliśmy głównie w Austrii i we Włoszech ale pojechało też kilka turnusów do Szwajcarii.

Poniżej znajdziecie kilka zdjęć z zakończonego sezonu narciarskiego. A szczegóły naszych wyjazdów na narty zawierających Polskie Szkółki Narciarskie i Przedszkola Narciarskie na kolejny sezon znajdziecie na naszej stronie: YetiClub.pl

Polskie Szkółki Narciarskie Yeti Club we Włoszech

 

 

Wyjazdy Narciarskie z Polskimi Szkółkami Narciarskimi na sezon Zima 2024

Mimo, że sezon narciarski Yeti Club dopiero co się zakończył my już ciężko pracujemy nad pomysłami na kolejne wyjazdy. W sezonie Zima 2024 z pewnością znajdziecie nas ponownie na włoskich i austriackich stokach. W ofercie nie zabraknie znanych i lubianych regionów jak na przykład:

  • Folgaria
  • Val di Sole
  • Kronplatz
  • Goldeck

Byliśmy też sprawdzić czy bułgarskie Bansko może być ciekawym uzupełnieniem naszych wyjazdów narciarskich zawierających Polskie Szkółki Narciarskie. Nawiązaliśmy pierwsze kontakty, mamy deklaracje współpracy także zobaczymy czy już w tym sezonie uda się włączyć Bułgarię do oferty Yeti Club.

Ale to  nie wszystkie nowości jakie dla Was szykujemy…

Jeśli chcecie być na bieżąco, to koniecznie zaglądajcie na nasz Facebookowy profil – zobacz.

Pozdrawiamy
Mandalajowa Ekipa Yeti Club i Allegra Ski Team

 

Polskie Szkółki Narciarskie Yeti Club we Włoszech i Austrii

W trakcie przygotowań do kolejnego sezonu wyjazdów narciarskich Yeti Club wpadliśmy między innymi do Folgarii…

 

 

Share your thoughts